Gizlilik Politikası
FOA Invest web sitesi için gizlilik politikası

Bu gizlilik politikası, FOA Invest'in (bundan sonra "biz", "şirketimiz" veya "FOA Invest" olarak anılacaktır) kullanıcılar (bundan böyle "siz" veya "kullanıcılar" olarak anılacaktır) tarafından sağlanan bilgileri nasıl topladığını, kullandığını, ifşa ettiğini ve koruduğunu açıklar. web sitemizi ziyaret ederken ve kullanırken. Kişisel bilgilerinizi korumayı ve gizli tutmayı taahhüt ediyoruz. Verilerinizi nasıl işlediğimizi anlamak için lütfen bu gizlilik politikasını okuyun.

Bilgilerin toplanması ve kullanılması

Web sitemizdeki iletişim formu aracılığıyla sağladığınız bilgileri topluyoruz. Bu bilgiler adınız, e-posta adresiniz ve telefon numaranız gibi iletişim bilgilerinizi içerebilir. Bu bilgileri sizinle iletişim kurmak, hizmetlerimiz hakkında talep ettiğiniz bilgileri sağlamak ve daha iyi müşteri hizmeti sunmak amacıyla kullanırız.

Bilgi ifşası

Kişisel bilgilerinizi, yasaların gerektirdiği veya size karşı yükümlülüklerimizi yerine getirmek için gerekli olduğu durumlar dışında, izniniz olmadan üçüncü taraflara ifşa etmeyiz.

Veri güvenliği

Verilerinizin güvenliğini sağlamak için adımlar atıyoruz. Kişisel bilgilerinizi yetkisiz erişime, kullanıma veya ifşaya karşı korumak için teknik ve kurumsal önlemler kullanıyoruz.

Üçüncü taraf sitelere bağlantılar

Web sitemiz üçüncü taraf web sitelerine bağlantılar içerebilir. Bu tarafların gizlilik uygulamalarından veya uygulamalarından sorumlu değiliz. Lütfen kişisel bilgilerinizi vermeden önce ilgili üçüncü taraf sitenin gizlilik politikasını okuyun.

Gizlilik politikasındaki değişiklikler

Bu gizlilik politikasını zaman zaman güncelleyebiliriz. Herhangi bir değişiklik bu sayfada yayınlanacak ve son güncelleme tarihi belgenin üst kısmında listelenecektir. Herhangi bir değişiklikten haberdar olmak için bu gizlilik politikasını periyodik olarak kontrol etmenizi öneririz.

Bize Ulaşın

Gizlilik politikamız veya veri işlememizle ilgili sorularınız veya yorumlarınız varsa, lütfen web sitemizde verilen iletişim bilgileri aracılığıyla bizimle iletişime geçin.

Son güncelleme tarihi: 09/01/2023